خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

معرفی بسته خودآموز انگلیسی با فیلم

  بسته آموزشی زیر که با زحمات دوست و همکار عزیز مهندس پیام سلطانی آماده شده می تونه برای افرادی که به دنبال یک مجموعه ی کامل ویدیویی برای یادگیری انگلیسی می گردند خیلی مفید باشه.

  فیلم های آموزشی با دقت دسته بندی شده اند و موضوعات مختلف و پرکاربردی را شامل می شوند، همچنین سطح بندی درسها به خوبی انجام شده و باید به مهندس سلطانی برای تهیه این مجموعه ی زیبا آفرین و خسته نباشید گفت. در زیر توضیحات ایشون راجع به این مجموعه خودآموز انگلیسی را می بینید و برای اطلاعات بیشتر می تونید به وب سایت ایشون مراجعه کنید.

  VideoEnglish.NET

  VideoEnglish.NET

  فیلمدرس های طبقه بندی شده خودآموز انگلیسی

  750 فیلمدرس آموزشی در 40 موضوع طبقه بندی شده با زیرنویس

   

  کلمه "زبان" به تنهایی گویای این حقیقت بدیهی غالبا فراموش شده است که آنچه در یادگیری زبان، اولین و مهمترین است، و می بایست در ابتدا و از ابتدا به آن پرداخته شود، توانایی صحبت کردن و شنیدن است.

   

  وب سایت VideoEnglish.NET با شعار Better English Faster! برپایه تجربه سالهای تدریس و مبتنی بر فلسفه یادگیری دیداری-شنیداری، و با هدف ارائه روشی کارآمد تر، برای اولین بار در ایران اقدام به استخراج و طبقه بندی موضوعی و سطح بندی فیلم های آموزشی زبان از بیش از 25 دوره مختلف آموزشی زبان، در فرمت MP4 نمود. ارائه بیش از 3000 دقیقه آموزش ویدئویی طبقه بندی شده زبان انگلیسی در یک مموری موبایل  32 گیگ، امکانی بهینه تر در یادگیری کلیه مهارتهای کاربردی زبان انگلیسی در بیش از 40 موقعیت کلیدی مختلف از جمله سفر.هتل.فرودگاه.بلیط/کلاس.دانشگاه.تحصیلات/کار.شغل.استخدام.بیزنس/تلفن.مکالمات/خانه.آپارتمان.خرید.اجاره، و.. و.. و.. را فراهم نموده است که برای هر سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته مناسب و برحسب سطح، مرتب شده است. تمامی درسها به فرمت MP4 و قابل استفاده بر روی کامپیوتر، موبایل، .تبلت، ضبط خودرو و … می باشند. این بسته آموزشی به تمامی افراد دارای استعداد، علاقه و پشتکار توصیه میشود.


  این مطلب تا کنون 22 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : بندی ,آموزشی ,انگلیسی ,طبقه ,یادگیری ,زبان ,طبقه بندی ,خودآموز انگلیسی ,بسته آموزشی ,
  معرفی بسته خودآموز انگلیسی با فیلم

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر